مهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: قطع عضو فرد بزهکار و سارق به عنوان یک قانون تصویب شده و ما خواستار اجرای صریح این قانون در استان بوشهر هستیم.

سرهنگ پاسدار رضا محمدی یگانه شامگاه  چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: اجرای این قانون برای برخی مجرمین در کنار اطلاع رسانی آن بسیار ضروری است.

وی اضافه کرد: در همین راستا نسشتهای تعاملی فراوانی با همکاران قضایی و دادستانی داشته ایم که امیداوریم به مرحله ای برسیم که در خصوص مرجمین با رعایت قانون عمل شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه اجرای ان قانون باعث خواهد شد تا مجرمین احساس امنیت نکنند، اظهار داشت: متاسفانه برخی مجرمین با گستاخی فراوان اقدام به دهها سرقت می کنند که جهت جلوگیری از ترویج چنین اقداماتی از سوی چنین افرادی و حفظ اموال مردم باید برخورد قاطعانه با این افراد شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از اظهارنظر غیراصولی برخی از مسئولین بوشهر انتقاد کرد و گفت: بعضاً برخی افراد در ردای یک مسئول اظهارنظرهایی از روی عدم آگاهی و غیرکارشناسی انجام می دهند که به نوعی خستکی را بر تن همکاران ما می نشانند.

محمدی یگانه افزود: خواسته ما از این افراد این است قبل از این که می خواهند اظهارنظری کنند ابتدا مشاوره ای از ما داشته باشند و بر اساس اطلاعات اظهارنظر کنند چرا که اظهارنظری که بر اساس آمار و اطلاعات باشد از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار خواهد بود.

وی با بیان این که اظهارنظر را حق مردم و مسئولان می دانیم، گفت: بعضاً اظهارنظری که مردم انجام می دهند از لحاظ محتوایی و علمی بهتر از برخی مسئولان است.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.