فرمانده سپاه عاشورا گفت: اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها عامل معرفي ايران به عنوان يك الگوي اقتصادي جهاني شد.

به گزارش فارس، علي‌اكبر پورجمشيديان امروز همزمان با ششمين روز از اجراي طرح بزرگ و ملي هدفمند كردن يارانه‌ها در نشست خبري با خبرنگاران افزود: قانون هدفمندسازي يارانه‌ها يك تحول و جراحي بزرگ اقتصادي است كه در تاريخ سابقه ندارد و مي‌توان از آن به عنوان نقطه عطفي در تاريخ ايران ياد كرد.

وي با اذعان به اين مطلب كه اين طرح از سال‌ها قبل مطرح بوده و كمتر دولتي جرأت اجراي اين كار بزرگ را داشت، خاطرنشان كرد: اجراي اين طرح ملي بزرگ يا به عبارتي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها مي‌تواند از افتخارات دولت اصولگرا باشد.

پورجمشيديان با اشاره به اين مطلب كه بحث قطع يارانه‌ها در كشور نيست و منظور مديريت كردن و رساندن صحيح يارانه‌ها به مردم است، تصريح كرد: اين طرح با عزم مردم و مسئولان به مرحله اجرا درآمد و رسالت ما نيز كمك به دولت در اجراي اين طرح است چرا كه موفقيت اين طرح پيروزي بزرگ ملت ايران محسوب شده و گامي اساسي در رشد و پويايي كشور است.

فرمانده سپاه عاشورا افزود: اجرايي شدن اين طرح كه باب ميل استكبار جهاني نبوده و با تبليغات مسموم سعي در خدشه‌دار كردن اين حركت عظيم دارند صبر و بصيرت همه جانبه را مي‌طلبد تا دشمنان ايران اسلامي را مأيوس كند.

محمود چمني فرماندار تبريز نيز كه سخنران ديگر اين همايش بود با بيان اينكه اجراي هدفمند كردن يارانه يك ضرورت است، گفت: قانون هدفمندي يارانه‌ها اساسي‌ترين گام در راستاي اعتلاي عدالت اجتماعي بوده و سبب تقويت و رشد اقتصادي كشور خواهد بود.

وي افزود: زنان و مردان ايران اسلامي با اجراي اين قانون سند افتخار بزرگي را به ثبت جهاني رسانيدند چرا كه خود ميد‌اندار اين كار بزرگ بودند.

چمني در بخش ديگري از سخنان خود گفت: بسته‌هاي حمايتي در 9 بخش تصويب شده است كه بخش‌هاي مختلف صنعتي، كشاورزي، حمل و نقل، نان، خدمات الكترونيكي، انرژي، تعاوني‌ها، حمايت شهرداري‌ها و دهداري از برنامه‌هاي حمايتي دولت است.

وي همچنين از اعطاي وام به بخش‌هاي توليدي براي تأمين و تغييرات تجهيزاتي توسط دولت خبر داد و هدف اصلي در اجراي قانون هدفمندسازي يارانه‌ها را اصلاح الگوي مصرف عنوان كرد و افزود: يكي از فوايد ديگر اين طرح اين است كه توان صادرات كشور را افزايش داده و در نهايت منجر به اشتغال خواهد شد.

فرماندار تبريز در ادامه سخنان خود تصريح كرد: الگو شدن ملت ايران و آغاز شكوفايي اقتصادي در ايران سبب عصبانيت و ناراحتي استكبار شده است چرا كه اين حركت باعث معرفي ايران به‌عنوان يك الگوي اقتصادي جهاني براي ملت‌ها خواهد شد و اين عمل باعث عصبانيت استكبار شده و به همين دليل، چشم ديدن ايران را به عنوان ام‌القراي جهان اسلام ندارند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.