تاريخ : | | نویسنده : parastootalk

حضرت آيت الله نوري همداني گفت: بنده آماده هستم براي كمك به مردم مظلوم غزه به اين منطقه بروم و شهادت در اين مسير افتخاري بزرگ است.

رسا نوشت؛ آيت‌الله حسين نوري همداني از مراجع تقليد، ظهر امروز در ديدار شماري از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي،‌ با اشاره به نقش بي بديل امام راحل در پيروزي انقلاب اسلامي گفت: امام راحل با بيانيه ها و سخنان مدبرانه و حكيمانه خود مردم را بيدار و ماهيت رژيم منحوس پهلوي را براي مردم برملا ساخت و اسلام ناب را در عرصه زندگي و حكومت نهادينه كرد.

اين مرجع تقليد، پيشتازي در سنگرهاي علم،‌ ايمان، تقوا و تحقيق و پژوهش را براي كاركنان نيروهاي مسلح كشور ضروري دانست و با اشاره به تاثير تقوا و ايمان در روحيه نيروهاي انتظامي و نظامي تصريح كرد: نيروهاي مقاوم حزب الله و غزه نيز با اتكا به چنين روحيه اي توانستند در نبردي نابرابر،‌ افسانه شكست ناپذيري اسرائيل غاصب را درهم بشكنند.

وي با يادآوري فتنه هاي بعد از انتخابات سال گذشته، برخورداري از بصيرت و آگاهي را از جمله پيش نيازهاي مهم براي مقابله با فتنه دانست و افزود: افراد عاقل و بصير هيچ گاه در گرداب فتنه ها گرفتار نمي شوند،‌ اما افراد فاقد بصيرت چنين وي‍ژگي را ندارند.

اين مرجع تقليد در بخش ديگري از سخنان خود، با اشاره به اعلام آمادگي جوانان و گروه هاي مختلف ايران اسلامي براي ارسال كمك هاي داوطلبانه به مردم مظلوم غزه،‌ تاكيد كرد:‌ بنده نيز آماده هستم براي كمك به مردم مظلوم غزه به اين منطقه بروم و شهادت در اين مسير افتخاري بزرگ است.

حضرت آيت الله نوري همداني با اشاره به نحوه شكل گيري حكومت در اسلام،‌ هرگونه حكومت غير ولايي را نامشروع و طاغوتي عنوان و تصريح كرد: هر فردي كه در سنگر ولايت حضور داشته باشد و در اين راه تلاش و مجاهدت كند،‌ در دنيا و آخرت سعادتمند مي شود.

وي با تحسين وفاداري بي نظير مردم به آرمان هاي انقلاب و امام و رهبري ابراز داشت:‌ بحمدلله امروز سنگر ولايت فقيه به وجود مقام معظم رهبري مزين و بسيار قوي است و مردم انقلابي و متعهد ايران اسلامي نيز با تمام وجود پاسدار و حافظ اين سنگر هستند.

اين استاد برجسته حوزه علميه قم حماسه مردم در نهم ديماه سال گذشته را نمونه اي بارز از وفاداري مردم به آرمان هاي امام،‌ انقلاب و رهبري دانست و تاكيد كرد: خروش جانانه و شجاعانه مردم در برابر فتنه گران در نهم ديماه سال گذشته،‌ براي دفاع از حريم ولايت، نظام اسلامي و خط امام و رهبري بود.

اين مرجع تقليد بيان داشت: بحمدلله امروز جوانان ما كوشاتر و فعال تر از هر زمان ديگري براي دفاع از انقلاب و ارزش هاي والاي آن آماده جانفشاني و رشادت هستند و در اين راه پر بهجت حاضرند جان خود را فداي انقلاب و آرمان هاي امام و رهبري كنند.

رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.