واحد عمليات رواني رژيم صهيونيستي تلاش گسترده‌اي را براي مقابله با اخبار رسانه‌هاي مستقل درباره جنايت اين رژيم در كشتار فعالان صلح انجام داده است.

به گزارش فارس به نقل از شبكه خبري "راشاتودي "، در حالي كه رسانه‌هاي جهاني همچنان در حال پوشش اخبار مرتبط با كاروان امدادرسان غزه هستند كه مورد تهاجم نظاميان اسرائيلي قرار گرفتند، اسرائيل در حال مقابله با اين اخبار است.
كابينه اسرائيل اميدوار است كه سايت‌هاي اجتماعي "توييتر " و "يوتيوب " بتوانند به اعاده حيثيت اسرائيل كمك كنند.

ارتش رژيم صهيونيستي واحد عمليات رواني در اختيار دارد كه وظيفه آن مقابله با تبليغات رسانه‌هاي خارجي عليه اسرائيل است. "اليزا لاندز " رئيس شاخه رسانه‌هاي خارجي وزارت جنگ رژيم صهيونيستي است كه به همراه 4 نفر ديگر در اين واحد فعاليت مي‌كند.

هنگامي كه فاجعه كاروان آزادي به وقوع پيوست، اين تيم سايبري بلافاصله فيلمي را كه توسط يكي از قايق‌هاي اسرائيلي كنار كشتي مرمره گرفته شده بود را منتشر كرد. در اين فيلم كوتاه نشان داده مي‌شود كه مسافران كشتي در حال زدن نظاميان اسرائيل هستند.

البته نظاميان اسرائيلي براي جلوگيري از انتشار هرگونه فيلمي بر خلاف خواسته خود، تمام دوربين‌هاي مسافران كشتي را جمع‌آوري كرده بودند.
نظاميان رژيم صهيونيستي در آب‌هاي آزاد به كشتي‌هاي كاروان آزادي حمله كردند و توسط بالگرد به داخل كشتي‌ها وارد شدند.
فيلمي كه توسط واحد عمليات رواني رژيم صهيونيستي در فضاي مجازي منتشر شد، بيش از 2 ميليون بازديد كننده داشته و به يكي از پربازديدترين فيلم‌ها در يوتيوب تبديل شد.

"دني شچتر " فيلم‌ساز و منتقد رسانه در گفت‌وگو با راشاتودي گفت: اسرائيلي‌ها در نشان دادن خود به عنوان قرباني حوادث بسيار هوشيارانه عمل مي‌كنند و آنها مي‌دانند كه چگونه اينگونه حوادث را به تصوير بكشند.

بر اساس گزارش راشاتودي، اسرائيل در واقع ميدان نبرد را از درياي مديترانه به فضاي ديجيتال كشانده است و آنها با اين نبرد آشنا هستند چون بلافاصله بعد از آنكه كماندوها به كشتي‌ها حمله كردند، تمام ابزارهاي ارتباطي را مصادره كردند.

البته تلاش نظاميان رژيم صهيونيستي شكست خورد و دوربين‌هايي در يك قايق، عكس‌هايي از لحظات حمله نظاميان اسرائيل به كشتي‌ها را ارسال كردند.

از روز سه‌شنبه گذشته تا كنون، تيم عمليات رواني رژيم صهيونيستي 15 فيلم ويدئويي جديد را بر روي فضاي مجازي گذاشته است. اين فيلم‌ها شامل لحظاتي از حادثه حمله، بازداشت، مصادره و مصاحبه با نظاميان مجروح رژيم صهيونيستي است.

رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.