ایلنا: دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران تاکید کرد: با توجه به اینکه اختلاف سال گذشته انجمن با وزارت کار بر سر ادامه فعالیت انجمن پایان یافت از این رو هیچ دلیلی منطقی برای پلمپ انجمن وجود ندارد.
بدرالسادات مفیدی با اشاره به پلمپ انجمن صنفی روزنامه نگاران گفت: شب گذشته ماموران قضایی در خارج از ساعات اداری با حکم دادستانی دفتر انجمن صنفی واقع در خیایان کبکانیان را پلمپ کردند.
با اعلام این مطلب اظهار داشت: ساعت 9 شب گذشته 5 مامور قوه قضاییه مشغول فیلمبرداری کردن از دفتر و ساختمان انجمن صنفی روزنامه نگاران بودند و این مجموعه را در حالی پلمپ کردند که هیچ کدام از مسوولان اجرایی انجمن در محل حضور نداشتند.
وی با بیان این که در زمان پلمپ تنها مسوول تعاونی مسکن انجمن صنفی روزنامه نگاران در ساختمان حضور داشت، گفت: ماموران آنقدر سریع نسبت به پلمپ انجمن اقدام کردند که هنوز از دلایل این اقدام خبر نداریم.
دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران یادآور شد: این اقدام در حالی صورت گرفت که تنها چند ساعت بیشتر تا زمان برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی و فوق‌العاده انجمن صنفی روزنامه نگاران باقی نمانده بود.
به گفته مفیدی قرار بود ساعت 11 صبح امروز اعضای انجمن با حضور در نوبت دوم نسبت به انتخاب بازرسان و تغییر اساسنامه اقدام کنند.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه اختلاف سال گذشته انجمن با وزارت کار بر سر ادامه فعالیت انجمن پایان یافت از این رو هیچ دلیلی منطقی برای پلمپ انجمن وجود ندارد.
به گفته دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران این اقدام می‌تواند با جوسازی‌های برخی رسانه‌های مرتبط به جریان خاص که از مدتی پیش با سوء استفاده از فضای حاکم خواهان برخورد قضایی با انجمن صنفی شده بودند، مرتبط باشد.
وی یادآور شد: هفته گذشته نوبت اول مجمع عمومی سالیانه به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء برگزار نشد.
به گفته مفیدی حدود چند هفته پیش نیز قرار بود در محل انجمن جلسه‌ای در اعتراض بازداشت‌های اخیر برگزار شده در پی تماس مسوولان امنیتی و اطلاعاتی این جلسه منتفی شد.
وی گفت: عده‌ای از اعضا از جمله اعضایی که از شهرستان‌ها برای شرکت جلسه امروز به تهران آمده‌اند از بسته شدن دفتر انجمن بی خبر هستند و از این رو در اولین اقدام باید از اتفاقات رخ داده آنها را با خبر کنیم.
دبیر انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران در خصوص پیگیری‌های انجمن گفت: هیات مدیره در اولین جلسه خود دراین باره تصمیم خواهد گرفت اما از آن جا که هیچ دلیلی منطقی برای پلمپ شدن انجمن وجود ندارد بعید است هیات مدیره از پیگیری‌های قانونی چشم‌پوشی کند.

رپورتاژ
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت کالاهای دیجیتال
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | تابلو سنکرون و پارالل دیزل ژنراتور | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.