اخبار,اخبار سیاست خارجی,تحریم های  ایران

رئیس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: انتشار گزارشی مبتنی بر ادعای فعالیت‌های ساخت و ساز جدید در سایت پارچین واهی است و این اخبار واقعیت ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین وحید احمدی در گفت‌و‌گو با ایسنا، در خصوص گزارش «موسسه علوم امنیت بین الملل» مبنی بر ادعای فعالیت‌های ساخت و ساز جدید در سایت پارچین گفت: این گزارش در راستای سیاست تعریف شده غربی‌ها تهیه شده که دائما به دنبال طرح مسائل غیر واقعی هستند تا با این گونه مسائل به ملت‌ها فشار وارد کنند.

وی افزود: غربی‌ها با داشتن برنامه‌ای چنین مسائلی را در مقاطع خاص و با استناد به یکسری منابع جعلی مطرح می‌کنند. متاسفانه در این بین آژانس نیز نشان داده که به دلیل عدم برخورداری از استقلال به بررسی این ادعاهای واهی ورود پیدا می‌کند. اخباری که واقعیت ندارد و تنها حیثیت آژانس به عنوان مرکزی فنی و حقوقی را خدشه‌دار می‌کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه این گزارش برای تحت تاثیرقراردادن مذاکرات و فشار به جمهوری اسلامی تهیه شده است گفت: آن‌ها این گزارش را برای انحراف افکار عمومی در مورد مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 تهیه کرده‌اند چون با طرح این موضوعات می‌خواهند در خصوص مذاکرات فضاسازی کنند.

احمدی توضیح دادند: آن‌ها به دنبال این هستند که اگر چنانچه مذاکرات به نتیجه نرسید با طرح مسائل واهی این چنینی ذهنیت را به سمت جمهوری اسلامی این گونه سوق دهد که ایران به اصطلاحشان روند غیر شفافی را در موضوع هسته‌ای دنبال می‌کند و به همین دلیل مذاکرات به نتیجه نرسیده است.


  اخبار سیاسی  - ایسنا رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.