اخبار حوادث - محاکمه پسران شرور به اتهام ربودن و آزار زنان

دو پسر شيطان صفت كه در پوشش مسافربر زنان را سوار كرده و با تهديد چاقو مورد آزار و اذيت قرار مي‌دادند، در جريان محاكمه خود منكر اتهامات‌شان شدند.

به گزارش اعتماد، رسيدگي به اين پرونده همزمان با شكايت زن جواني در پليس آگاهي استان فارس در دستور كار  قرار گرفت. زن جوان در شكايت خود به ماموران گفت: ديروز عصر پس از خريد قصد رفتن به خانه را داشتم كه يك خودروي پرايد با دو سرنشين مرد مقابلم توقف كرد. سوار ماشين شدم. رفتار دو پسر جوان عادي بود. پس از طي مسافتي ناگهان راننده تغيير مسير داد. از او خواستم توقف كند اما همدستش با چاقو مرا تهديد كرد.

وي ادامه داد: دو پسر شرور بدون توجه به التماس‌هايم، مرا به حاشيه شهر برده و با تهديد و كتك مورد آزار و اذيت قرار دادند. آنها سپس طلاهايم را سرقت كرده و مرا در همان وضع آنجا رها كردند.

با طرح اين شكايت تجسس‌هاي گسترده‌يي براي دستگيري دو پسر شرور آغاز شد. ماموران در بررسي‌هاي خود متوجه شدند متهمان به اين شيوه چند زن و دختر ديگر را هم سوار كرده و پس از مقاومت قربانيان خود آنها را به‌شدت مورد ضرب و شتم قرار مي‌دادند. پس از تحقيقات گسترده متهمان شناسايي و در عملياتي ضربتي دستگير شدند.

دو پسر جوان در ابتدا منكر جرم شده اما پس از رو به رو شدن با شكات لب به اعتراف گشودند. راننده در بازجويي‌ها گفت: براي پرداخت قسط خودرو تصميم به سرقت گرفته و موضوع را با دوستم در ميان گذاشتم. او هم قبول كرد در سرقت‌ها كمكم كند. پس از ربودن چند زن دچار وسوسه شيطان شده و قربانيان را مورد آزار و اذيت قرار مي‌داديم. با تكميل تحقيقات پرونده براي رسيدگي به شعبه دوم دادگاه كيفري استان فارس فرستاده شد و دو متهم پاي ميز محاكمه قرار گرفتند.

در جلسه دادگاه كه به رياست قاضي عرفاني‌زاده و با حضور چهار قاضي مستشار برگزار شد، نماينده دادستان به تشريح كيفرخواست پرداخت. بر اساس كيفرخواست زناي به عنف، سرقت و آدم ربايي از جمله اتهامات دو پسر جوان است. در ادامه جلسه شكات به طرح شكايت پرداخته و خواستار مجازات متهمان شدند. وقتي نوبت به دفاع دو پسر جوان رسيد آنها منكر آزار و اذيت قربانيان خود شدند. پس از آخرين دفاعيات متهمان قضات دادگاه براي صدور حكم وارد شور شدند.
  اخبارحوادث - اعتمادرپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت کالاهای دیجیتال
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.