تاريخ : | | نویسنده : parastootalk

 

 

زن حسود شوهر را به دادگاه برد

 

مردی با مراجعه به دادگاه مدعی شد كه همسرش بسیار حسود بوده و او از این موضوع رنج می برد و درصدد جدایی از زن است.مردی ۳۳ ساله با مراجعه به دادگاه خانواده شهیدمحلاتی دادخواستی را به قاضی یكی از شعب ارائه كرد.

این مرد در حضور قاضی شعبه ۲۴۰ این مجتمع مدعی شد كه همسرش با رفتار خود او را آزار می دهد و او از این وضع عاصی شده است و دیگر حاضر به زندگی نیست.

وی ادامه داد: همسرم حسود است به هر نكته ای حتی به رفتار مادرم نیز حسادت می كند و این وضع مرا خسته كرده است. من می خواهم از او جدا شوم و به دور از حسادت همسرم زندگی كنم.

وی گفت: ما حدود ۴ سال است كه با هم زندگی می كنیم و یك دختر ۱۲ ماهه داریم و زندگی بسیار پر از دعوا و تنشی داریم.

زن ۲۷ ساله در حضور قاضی بیان كرد: شوهرم وضع مالی خوبی دارد ولی همیشه و زمانی كه من از او پولی می خواهم می گوید ندارم و پول هایم در حساب های بانكی بلند مدت است.

من نیز از این وضع خسته شدم درست است كه ابتدای ازدواج عاشق شوهرم بودم ولی به مرور زمان به خاطر نوع رفتارش از او دلگیر هستم.

شوهرم به خواهر و مادرش بسیار رسیدگی می كند و من از این موضوع ناراحت می شوم چرا كه این رفتار را نسبت به من ندارد و او این موضوع ناراحتی را حسادت می داند. درست است كه از شوهرم خسته شدم ولی حاضر نیستم از او جدا شوم و می خواهم در كنارش بمانم.

وی افزود: مهریه ام ۸۰۰ سكه بهار آزادی است، بارها شوهرم به همراه پدر شوهرم به بهانه های مختلف خواهان بخشش مهریه من و امضاء گرفتن از من شدند ولی من موضوع را فهمیده و امتناع كردم.

شوهرم نمایندگی یك شركت را دارد، او وضع مالی خوبی دارد ولی این موضوع را انكار می كند. من درخواست مهریه خود را نیز دارم همچنین از او نفقه و خرجی هر ماهه فرزندم را نیز می خواهم.

مرد در حضور قاضی دادگاه بیان كرد: اگر همسرم رفتارش را تغییر ندهد، او را ترك می كنم و بدون اینكه طلاقش بدهم دیگر در كنارش نمی مانم.

زن مدعی شد: می خواهم شوهرم بیشتر به من توجه كند تا من دیگر به فامیل و خانواده او حسادت نكنم و با آرامش در كنار هم زندگی كنیم.

من مهریه ام را می خواهم تا پس اندازی برای فرزندم داشته باشم.

در انتهای جلسه، قاضی رسیدگی كننده به این پرونده بعد از شنیدن اظهارات طرفین، مرد را محكوم به پرداخت مهریه زن كرد و همچنین ماهی ۳۰۰هزار تومان به عنوان نفقه زن و خرجی فرزند تعلق گرفت.... / خبرگزارى فارس 

 
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.