۲,۵ میلیون تومان خرجی می دهم تا زنم عاشق شود

 

مرد با بیان اینکه ماهیانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به همسرم خرجی می دهم، گفت: من پارچه فروش بوده و وضع مالی  مناسبی دارم و هیچ وقت از خرجی همسرم کم نگذاشتم ولی او مرا دوست ندارد و فقط مرا برای اموالم می خواهد.

 

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، مردی با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست طلاق خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

 

عاشق همسرم هستم ولی او مرا نمی فهمد

مرد در دادگاه و در مقابل قاضی این شعبه با بیان اینکه عاشق همسرم هستم ولی او مرا نمی فهمد، گفت: حدود ۲۷ سال از زندگی مشترکمان می گذرد و تنها ۷ سال همسرم به من عشق می ورزید.

وی ادامه داد: بدون همسرم می میرم و این دومین بار است که قصد طلاق داریم چرا که بار اول همسرم درخواست طلاق داده و هر کاری که انجام دادم، از خواسته اش منصرف نشد و جدا شدیم و بعد از ۲ ماه رجوع کردیم ولی این بار من حاضر به ادامه زندگی نیستم و خواهان جدایی هستم.

ماهیانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به همسرم خرجی می دهم

مرد بار دیگر در برابر قاضی این پرونده با بیان اینکه ماهیانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به همسرم خرجی می دهم، گفت: من پارچه فروش بوده و وضع مالی مناسبی دارم و هیچ وقت از خرجی همسرم کم نگذاشتم ولی او مرا دوست ندارد و فقط مرا برای اموالم می خواهد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه همسرم یک ازدواج ناموفق داشته و از آن یک دختر دارد که همراه ۳ فرزند دیگرمان در آلمان زندگی می کنند، افزود: مهریه همسرم در ازدواج اولمان ۲۰ هزار تومان بود و من ۸۰ میلیون تومان به او پرداخت کردم و در ازدواج دوممان، مهریه ای تعیین نکردیم.

عشق به همسرم خواب را از من گرفته است

مرد در ادامه با اشاره به اینکه عشق به همسرم خواب را از من گرفته است، گفت: همسرم در خانه از من دوری می کند و به اتاق رفته و در را به روی من قفل می کند؛ در حقیقت مدعی است که اعصاب شوهر داری نداشته و تمایلی به من ندارد.

وی با بیان اینکه آنقدر عاشق همسرم هستم که گفتنی نیست، اظهار داشت: گویی فرزندانم به همسرم یاد دادند تا از من جدا نشده و اموالم را تصاحب کند؛ من ۶۰ ساله هستم و همسرم منتظر است که زودتر مرگم فرا برسد تا اموالم به او برسد.

عشق مهمترین موضوع برای دوام زندگی است

مرد در ادامه با بیان اینکه عشق مهمترین موضوع برای دوام زندگی است، اظهار داشت: همسرم اصلاً از من تمکین نکرده و دائم حالت تتفر از من دارد، گویی تنها منتظر مرگ من است.

وی در انتها ادامه داد: نمی دانم مشکل اصلی همسرم چیست؛ او می خواهد دور از من زندگی کرده ولی خرجش را بدهم بنابراین اگر به من اجازه دهد که همسر اختیار کرده و راحت زندگی کنم، حاضرم ماهیانه ۲ میلیون تومان به او خرجی بدهم.

رسیدگی به جلسه با حضور زن

مرد گفت: من عاشق همسرم هستم و یک بار به خاطر خواسته او از هم جدا شدیم و بعد از ۲ ماه در زمان رجوع همسرم متعهد شد که نسبت به من با احساس باشد ولی فایده نداشته و باز هم او به زندگی با من تمایلی ندارد.

بعد از چند دقیقه، قاضی عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ مجتمع قضایی خانواده ونک، رسیدگی به پرونده را به روزی دیگر با حضور زن موکول کرد.... / گزارش : خبرگزارى فارس

 
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.