تاريخ : | | نویسنده : parastootalk

 

 

ابراهيم زاده: چيدمان داوران صحيح نبود

 

سرمربي ذوب آهن اصفهان از چيدمان داوران براي بازي هاي ذوب آهن انتقاد کرد و گفت: در هفت بازي گذشته ذوب آهن چهار بازي آن را دو داور قضاوت کرده اند.

منصور ابراهیم زاده چهارشنبه شب بعد از تساوی یک بر یک تیمش در کنفرانس خبری بعد از بازی، اظهارداشت: یک داور در سه سال گذشته که ما 140 بازی انجام داده ایم چهار بار در بازی های ذوب آهن قضاوت کرده است اما در هفت هفته لیگ امسال تا کنون دو بار برای ما سوت زده است.

وی با بیان اینکه آیا کمیته داوران به این مسائل در چیدمان داوارن دقت می کند یا خیر؟ افزود: در فوتبال ایران به دنبال این هستیم که ببینیم چه بازیکن و مربی حرف می زند تا به او کارت نشان دهیم و محرومش کنیم.

وی با انتقاد از علیرضا فغانی داور بازی شاهین و ذوب آهن، گفت: آقای فغانی از داوران خوب کشورمان است و در بازی های آسیایی قاطعانه قضاوت می کند اما در دادن کارت به بازیکنان عجولانه عمل می کند.

سرمربی ذوب آهن اصفهان گفت: اگر قرار باشد داوران اروپایی به این سبک در کارت دادن عمل کنند باید به تمامی بازیکنان کارت داده شود.

ابراهیم زاده در خصوص بازی، اظهارداشت: با توجه به اینکه جلو این همه تماشاگر بوشهری و با این شرایط آب و هوایی توانستیم مساوی کنیم، راضی هستم.

وی با انتقاد از برگزار نشدن کنفرانس خبری قبل از بازی شاهین و ذوب آهن، اظهارداشت: طبق قانون باید قبل از بازی زمین مسابقه برای تمرین در اختیار تیم ما قرار می گرفت که متاسفانه علیرغم پیگیری های فراوان این کار صورت نگرفت در صورتی که شاهین هرگاه به اصفهان سفر می کند بهترین زمین را در اختیار آنها قرار می دهیم.

ابراهیم زاده در ارتباط با عدم حضورش در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل پرسپولیس تهران گفت: در بازی قبل ما میزبان بودیم اما صداوسیمای اصفهان برای پوشش دادن تمرین پرسپولیس سر تمرین آنها رفته بود و از ما تصاویر سال قبل را نشان دادند.

سرمربی ذوب آهن اصفهان اضافه کرد: در عین حال می دانستم خبرنگاران چه سوالاتی خواهند پرسید به همین خاطر در کنفرانس خبری حاضر نشدم.

وی با بیان اینکه آرزوی داشتن هواداران همچون شاهین داریم، گفت: تیم ذوب آهن هوادار کم دارد اما از دوستداران بسیاری در سراسر کشور برخوردار است که امیدواریم ذوب آهن نیز به روزی برسد که هواداران پرشوری همچون شاهین داشته باشد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.