تاريخ : | | نویسنده : parastootalk

 

جدایی نادر از سیمین از امروز در سینماهای تایلند

 

مردی در دادگاه گفت: همسرم به دلیل اضافه وزنی كه دارد از به گردش رفتن امتناع می كند و خستگی را بهانه كار خود قرار می دهد و ذره ای به فكر من و زندگی مان نیست.

مردی با حضور در دادگاه خانواده با ارائه دادخواست طلاق به رئیس دادگاه گفت: سال ۸۶ با همسرم ازدواج كردم. او زنی خوش برخورد و مهربان است اما متاسفانه برای حرف من ارزش قائل نیست و گویی چیزی نمی شنود.

وی در ادامه مدعی شد: همسرم به علت اضافه وزنی كه دارد نمی تواند زیاد از خانه خارج شود زیرا به سرعت خسته می شود و به جرئت می توانم بگویم چندین ماه است ما حتی برای قدم زدن بیرون نرفته ایم. هر بار كه از او می خواهم به گردش برویم، خستگی را بهانه می كند و مرا همراهی نمی كند.

این مرد جوان عنوان كرد: بارها از او خواستم كه به پزشك تغذیه مراجعه كند تا بتواند اضافه وزنی را كه دارد، كاهش دهد اما او با سماجت تمام می گوید كه نمی خواهد وزنش را كم كند. حالا روز به روز وزن همسرم اضافه می شود و او از این اضافه وزن راضی است.

وی در پاسخ به این پرسش قاضی كه «آیا از ابتدا همسرتان اضافه وزن نداشته كه اكنون همین اضافه وزن باعث شده شما به فكر جدایی بیفتید؟»، بیان كرد: بله. همسرم از ابتدا از لحاظ ظاهری همین گونه بود و من متاسفانه فكر می كردم كه با مراجعه به پزشك می تواند اضافه وزنش را كاهش دهد اما او هرگز نمی تواند خود را به وزن ایده آلی كه مد نظر من است برساند.

همسر این مرد نیز كه در دادگاه حضور داشت گفت: من به جدایی رضایت كامل دارم زیرا از سركوفت های همسرم و خانواده اش خسته شده ام. دیگر توان ادامه زندگی با او را ندارم زیرا او از ابتدا من را همین گونه كه اكنون هستم به همسری انتخاب كرد و در حال حاضر به دلیل همین اضافه وزن، خواهان طلاق است. من هم اشتیاقی به ادامه زندگی با او ندارم.

به گزارش ایسنا، رئیس دادگاه پس از شنیدن اظهارات زوج جوان، حكم طلاق را صادر نكرد و آنان را نزد مشاور فرستاد..... / خبرگزارى ايسنارپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.