درخواست ۱۰ میلیونی دختر ۱۴ ساله برای آزادی كودك ۷ ساله

 

دختر ۱۴ ساله ای كه با همدستی ۴ نفر، كودك ۷ ساله ای را در تهران ربوده بود، هنگام دریافت ۱۰ میلیون تومان برای آزادی كودك خردسال به محاصره پلیس درآمد و دستگیر شد.

به گزارش «جام جم»، پنجشنبه گذشته، والدین كودك ۷ ساله ای در تماس با مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰، از گم شدن فرزند خود خبر دادند.

پس از این تماس و تشكیل پرونده، دادیار سلیمانی در شعبه دوم دادسرای جنایی، دستور تحقیق و پیگیری را صادر كرد.

با شروع تحقیقات در پلیس آگاهی، والدین این كودك در اظهارات خود گفتند، از كرج برای شركت در مراسم عزاداری به تهران آمدیم كه در یك لحظه متوجه شدیم، پسر ۷ ساله مان به نام امین گم شده است.

در حالی كه تحقیقات دراین باره آغاز شده بود، والدین كودك پس از چند ساعت با حضور در دادسرای جنایی به دادیار جنایی گفتند، دختری با ما تماس گرفته و گفته كه فرزند ما را ربوده و تهدید كرده برای آزادی او باید ۱۰ میلیون تومان پرداخت كنیم.

 

تشكیل تیم ویژه

در پی این موضوع، دادیار جنایی دستور ویژه ای را صادر كرد و از شاكی خواسته شد تا موافقت خود را برای پرداخت ۱۰ میلیون تومان پول درخواستی اعلام كند.

پس از آخرین تماس و اعلام موافقت، محل قرار در غرب تهران تعیین و با محاصره محل، هنگامی كه دختر جوانی از ترك یك جوان موتورسوار پیاده و برای دریافت پول به والدین كودك نزدیك شد، وی و همدستش در اقدام ضربتی دستگیر شدند.

با تحقیق از این دختر مشخص شد وی ۱۴ سال دارد و از سال گذشته با جوان موتورسوار در خیابان آشنا شده است.

در ادامه تحقیقات، محل اختفای كودك در ساختمان متروكه ای در غرب تهران شناسایی و با اعزام تیم های عملیاتی به محل، ۴ نفر از آدم رباها دستگیر شدند و كودك ۷ ساله نیز نجات پیدا كرد.

 

فریب خوردم

روز گذشته با انتقال متهمان به دادسرای جنایی، دختر ۱۴ ساله در اظهارات خود به قاضی سلیمانی گفت: من فریب خوردم و ربایندگان كودك، از من خواستند با والدین او تماس بگیرم و با حضور در محل قرار، ۱۰ میلیون تومان پول دریافت كنم.

با اعترافات دختر ۱۴ ساله، از دیگر متهمان پرونده نیز تحقیق و مشخص شد ۲ نفر دیگر نیز در این آدم ربایی مشاركت داشته اند كه پس از دستگیری همدستان خود متواری شده اند.

با دستور قضایی دادیار جنایی، تلاش برای دستگیری ۲ متهم فراری كه از شرایط مالی والدین كودك ربوده شده شناخت كافی داشته اند، آغاز شد.... / گزارش : جام جم آنلاین 
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.