تاريخ : | | نویسنده : parastootalk

 

 

سرمربيان تيم‌هاي ملي كاراته بايد ...

 

سرمربيان تيم‌هاي ملي كاراته بايد بر اساس رزومه كاري انتخاب شوند

مربي تيم ملي كاراته گفت: فدراسيون بايد سرمربيان تيم‌هاي ملي را بر اساس نوع فعاليت و روزمه كاري آنها انتخاب كند.

شهاب سلطاني: فكر نمي كنم عملكرد 8 مربي دعوت شده به اردوي تيم ملي در 2 ماه اول ملاك انتخاب سرمربيان تيم ملي قرار گيرد؛ فدراسيون بايد رزومه و سابقه كاري هر يك از ما را بررسي كرده و بر اساس آن سرمربيان را انتخاب كند.
وي در پاسخ به اينكه با توجه به مشخص بودن رزومه كاري چرا از ابتدا اين كار صورت نگرفته است، تصريح كرد: اگر اين اتفاق مي افتاد خيلي بهتر بود؛ اما شايد آنها مي خواهند با تعمق و تامل بيشتري اين نفرات را گزينش كنند.
مربي سابق تيم ملي خاطرنشان ساخت: با استفاده از 8 مربي در راس تيم ملي موافق هستم، همه اين نفرات يا از قهرمانان و مربيان سابق تيم ملي بودند يا شاگرداني را معرفي كرده و مدال گرفته اند.
وي ادامه داد: با توجه به حضور 67 نفر در اردوهاي تيم ملي و انجام تمرينات عمومي و اصلاح تكنيك ها از همان اردوي نخست، اين مربيان مي توانند به همه كاراته كاران برسند.
سلطاني درباره ملاك تقسيم تيم ملي به 4 گروه اظهار داشت: شناخت مربيان از كاراته كاران، يكسان بودن سطح فني همه گروه ها و اينكه از همه اوزان در همه گروه ها استفاده شود، فاكتورهايي است كه در نظر گرفته شده است.
مربي تيم ملي در خصوص جدا شدن تيم گوانگجو از صربستان بعد از انتخابي اول گفت: بعد از انتخابي اول كه دهه سوم خردادماه برگزار مي شود، استخوان بندي اين 2 تيم مشخص مي شود؛ اما درست نيست كه به اين زودي آنها را از هم تفكيك كنيم.
وي ادامه داد: تمرين 2 ماهه در اردوهاي تيم ملي فرصتي است براي افرادي كه از اين تيم خط مي خورند، آنها مي توانند چيزهايي كه فرا گرفته اند به استان هاي خود منتقل كند و اين تغييري را در كاراته استان ايجاد خواهد كرد.
سلطاني درباره احتمال حضور يك كاراته كار در دو رويداد جهاني و بازي‌هاي آسيايي افزود: در شرايط خاصي مي توان اين كار را كرد؛ اما اسامي تيم اعزامي به گوانگجو بايد شهريورماه ارسال شود و تحت هيچ شرايطي نمي توان آن را تغيير داد.
وي خاطرنشان ساخت: بايد با احتياط نفرات را برگزينيم. تا مردادماه براي انتخاب تيم ملي فرصت داريم و كمي بعيد است كه يك نفر را بتوانيم در هر 2 عرصه شركت دهيم.
مربي تيم ملي راجع مسابقات انتخابي تيم ملي گفت: با توجه به اينكه 55 نفر از مدال آوران قهرماني كشور و تيم هاي ملي گذشته حضور نداشتند به غير از نفرات اول و دوم هر وزن، فرد شاخص ديگري را نيافتيم كه به اردوي تيم ملي دعوت كنيم.
وي درباره ضرورت برگزاري اين رقابت ها گفت: در 2 وزن افرادي كه انتخاب شدند به راحتي مي توانند براي اردونشينان سابق دردسر ساز باشند و برگزاري اين رقابت ها حتي در اين 2 وزن ارزش داشت...../تحلیل:فارسرپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت کالاهای دیجیتال
فال حافظ
توضیحی درباره صنعت پرورش شتر مرغ
دستگاه تصفیه آب خانگی
تور لحظه آخری پر طرف دار کشورهای تایلند مالزی دبی و کیش

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.