عبدالله ویسی

 

به گزارش جام نیوز، عبدالله ویسی در هفته گذشته با اتفاق دردناکی مواجه شد و خواهرزاده اش را به دلیل یک تصادف هولناک از دست داد. او در این خصوص گفت: «من از شنیدن این خبر خیلی ناراحت و افسرده شدم اما الان شرایطم بهتر شده است. خواهرزاده مرحومم می خواست با موتور به محل کارش برود که با تریلی تصادف کرد و این یکی از بدترین اتفاقاتی بود که برای من افتاد.»

او در خصوص شرایط تیمش ادامه داد: «تیم من بعد از جام حذفی استراحت کرده و سرحال است. ما نیاز داشتیم تا بعد از بازی های سخت و دشوار چند روز ریکاوری کنیم. خدا را شکر که توانستیم از این تعطیلات استفاده کنیم. بالاخره تیم من در 5 هفته آخر نیم فصل نتوانست خوب نتیجه بگیرد. خدا را شکر می کنیم که افت تیم در پایان نیم فصل بود. یقین بدانید با تیم جوانی که داریم اگر این افت تیمی در اوایل فصل یا وسط های لیگ پیش می آمد، قطعا آسیب شدیدی می دیدیم.»

ویسی دوباره باید مقابل امیر قلعه نویی قرار بگیرد. او در مورد بازی با تراکتورسازی ادامه داد: «ما بازی سختی مقابل تراکتور داریم. تیم تراکتور نسبت به نیم فصل اول خیلی بهتر شده است و شناخت ها هم بالا رفته است. تراکتور بازیکنان خیلی خوبی در حد تیم ملی گرفته ولی ما مجبوریم که از شرایط میزبانی استفاده کنیم و برنده شویم.»

او در خصوص شکست ناپذیری خود مقابل تیم های تحت هدایت قلعه نویی گفت: «شرایط ما طوری بوده که برد به نفع تیم ما رقم خورده است. من کارنامه خوبی مقابل قلعه نویی دارم و امیدوارم ادامه داشته باشد. بالاخره شاید در این بازی اتفاق دیگری بیافتد و فوتبال چیزی را مشخص نمی کند با این حال حتی زمانی که کمک مربی رسول کربکندی هم بودم از تیم های قلعه نویی شکست نخوردم.»

ویسی در خصوص وضعیت رضا عنایتی هم حرف زد: «من مخالف جدایی عنایتی نبودم و حتی این را به خودش هم گفتم اما باشگاه مخالف بود. عنایتی بازیکن باشخصیت و عصای دست ماست. می بینید که این قدر آماده است که تراکتور پیشنهاد معاوضه 2 بازیکن را داده است. حتی مسئولان مس کرمان هم زنگ زدند ولی ما چون به استقلالی و تراکتور جواب رد داده بودیم، به مسی ها هم پاسخ منفی دادیم. امیدوارم بتوانیم از حضور این بازیکن استفاده بهینه را ببریم.»رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.