تاريخ : | | نویسنده : parastootalk
ایسنا - جانشین رئیس پلیس کشور با اشاره به پرونده محمود خاوری، مدیرعامل فراری بانک ملی در دولت احمدی نژاد و از متهمان اصلی پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی گفت: در حال حاضر پلیس کانادا پذیرفته که این فرد در این کشور است و به نظر می‌رسد هرچه کانادا بهتر همکاری کند، زودتر به نتیجه خواهیم رسید.

سردار حسین اشتری در حاشیه برگزاری نخستین نشست تخصصی قضات و پلیس اینترپل و در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری این نشست اظهار کرد: هدف از برگزاری این نشست‌ها هماهنگی بیشتر میان قوه قضائیه و پلیس بین الملل بود تا بتوانیم به صورت مستمر پرونده‌هایی را در خصوص استرداد مجرمین داشته باشیم.

اشتری با اشاره به مرگ یکی از زندانیان ایرانی در فیلیپین و اعزام هیاتی از پلیس ایران برای بررسی این موضوع خاطر نشان کرد: بعد از واصل شدن گزارش این موضوع با هماهنگی قوه قضائیه هیاتی از ایران به فیلیپین اعزام شده و موضوع در حال پیگیری است.

وی درباره استرداد مجرمان با کمک اینترپل نیز خاطر نشان کرد: هرچه هماهنگی میان قوه قضائیه و پلیس بیشتر باشد حتما این اقدامات بازدارنده خواهد بود و با قاطعیت با مجرمان برخورد خواهد شد.

وی افزود: در مجموع هماهنگی‌هایی میان پلیس و قوه قضائیه موجب شده تا مجرمان احساس کنند که هزینه جرم افزایش داشته است.

اقدامات پلیس در هفته ناجا

جانشین فرمانده ناجا درباره اقدامات پلیس در ایام هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: در این خصوص افزایش خدمات را در هفته ناجا پیش بینی کرده‌ایم و در بحث دفاتر پلیس + 10 ادارات گذرنامه، حوزه وظیفه عمومی، گواهینامه و غیره خدماتی را به شهروندان ارائه خواهیم کرد و سعی ما بر این است تا ارتباط خوبی میان مردم و پلیس برقرار شود.

آخرین وضعیت پرونده خاوری

اشتری در پاسخ به خبرنگاری که از وی درباره آخرین وضعیت مدیرعامل فراری بانک ملی و از متهمان اصلی پرونده اختلاس 3000 میلیاردی در دولت قبل پرسیده بود، تصریح کرد: پرونده خاوری در دست پیگیری است و اینترپل با هماهنگی قوه قضائیه با جدیت در حال پیگیری این موضوع است و در کانادا نیز به دنبالش هستیم.

اشتری با بیان اینکه پلیس کانادا تا چندی پیش علمی به حضور خاوری در کشورش نداشت، اظهار کرد: اما الان پلیس کانادا پذیرفته که این فرد در این کشور است و پرونده خاوری در مراجع قضایی کانادا در حال پیگیری است و به نظر می‌رسد همین موضوع گام خوبی است اما هرچه کانادا همکاری‌اش را بیشتر کند زودتر به نتیجه خواهیم رسید.

شکایتی از آزار و اذیت گردشگران در امارات به دستمان نرسیده

وی در ادامه در خصوص ادعایی که گفته می‌شد دو گردشگر زن ایرانی در سواحل امارات مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند نیز گفت: ما نیز این خبر را شنیدیم اما تا جایی که اطلاع دارم شکایتی در این خصوص نشده، شکایت یا باید از طریق اشخاص پیگیری شود یا به واسطه سفارت و قوه قضائیه که تا امروز گزارشی به ما نرسیده است.


رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.