جمعي از دانشجويان و اساتيد دانشگاه امام صادق(ع) در نامه اي به محمدجواد ظريف وزير امورخارجه ، حمايت خود را از سياست هاي دولت و دستگاه ديپلماسي اعلام داشتند.

به گزارش ایرنا، در بخشي از اين نامه كه خطاب به وزير امورخارجه كشورمان است، آمده است:ما جمعي از اساتيد و دانشجويان دانشگاه امام صادق عليه السلام به شايستگي، تخصص و تعهد تيم ديپلماسي دولت تدبير و اميد اعتماد قلبي و راسخ داريم و ضمن اعلام حمايت خود از سياست هاي مدبرانه و اميد بخش دولت، آرزوي موفقيت و سربلندي حضرتعالي و دستگاه ديپلماسي دولت جمهوري اسلامي ايران در تعالي نام اسلام عزيز و ايران سربلند را داريم.

در ابتداي اين نامه دانشجويان و اساتيد آورده اند: گرچه ايجاد جوّ سياسي بين المللي مثبت نسبت به ايران اسلامي و منزوي شدن آشكار طرح هاي خبيثانه رژيم اشغالگر قدس، كه در طول هفته‌هاي اخير در مناسبات بين‌المللي حاكم گشته، اساساً ناشي از حماسه سياسي آحاد ملت ايران و حضور قهرمانانه ايرانيان هوشيار و با بصيرت در صحنه تصميم گيري بر سرزمين خويش بود، اما هوش، ذكاوت و اخلاصِ شخصيت برجسته و دانشمندي همچون جنابعالي نيز بي ترديد يكي از اركان اصلي به وجود آمدن اين شرايط جديد و اميد بخش است.

اين اساتيد و دانشجويان افزوده اند: اعتقاد داريم تجربيات گران بهاي شما و خلوص نيتي كه آن را با تلاش خستگي ناپذير و هوشمندانه همراه كرده ايد، عامل بسيار مهمي در راستاي استيفاي حقوق كامل ملت ايران در كنار اعتمادسازي بين المللي، جلوگيري از افزايش تنش‌ها، تنش‌زدايي و لغو كامل تحريم‌هاي ظالمانه و غير انساني خواهد بود.

در نامه جمعي از دانشجويان و اساتيد دانشگاه امام صادق (ع) به ظريف همچنين آمده است: «اميد است اقدامات حكيمانه دولت و رئيس جمهور محبوب و تواناي جمهوري اسلامي ايران جناب آقاي دكتر روحاني(دامت توفيقه)، كه مورد حمايت رهبر معظم انقلاب اسلامي مي‌باشد، مرضي رضاي حضرت حق و سبب خشنودي حضرت بقيه‌ الله‌ الاعظم (ارواحنا له الفداء)گردد. »


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.