معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی با بیان اینکه تمام بیماران MS‌ که دارای علائم جسمی و حرکتی هستند، تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار می‌گیرند، اظهار کرد: آنهایی که MS خفیف دارند و به صرف اینکه پلاک‌های MS در مغز و نخاعشان است، تحت این پوشش قرار نمی‌گیرند.

یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه باید در فرد علائم حسی و حرکتی به عنوان یک مشکل ظاهر شود تا از آن زمان تحت درمان توانبخشی سازمان بهزیستی قرار گیرد، گفت: پس از این شناسایی برای افراد کارت معلولیت سازمان بهزیستی صادر می‌شود.

وی ادامه داد: تنها خدمات توانبخشی به بیماران MS تحت پوشش سازمان بهزیستی از جمله فیزیوتراپی، کاردرمانی و ویلچر ارائه می‌شود، لذا خدمات در بر گیرنده دارو نیست.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه پرداخت هزینه‌های توانبخشی بیماران MS توسط سازمان سطح‌بندی می‌شود، افزود: آنهایی که از نظر مالی نیازمند هستند و توانی ندارند، هزینه‌های درمان آنها رایگان و از سایر افراد به نسبت شرایط مالی‌شان هزینه دریافت می‌شود.

سخنگویی با بیان اینکه پس از اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مورد که همه بیمارانی که دچار معلولیت ناشی از بیماری ام‌اس شده‌اند، تحت پوشش سازمان بهزیستی قرار می‌گیرند، گفت: در دو سال گذشته در جهت افزایش سطح خدمات به بیماران MS مطالعاتی انجام داده‌ بودیم و از این پس نیز با اعلام وزیر، بیمارانی که به دلیل MS دچار مشکلات جسمی حرکتی و معلولیت شده‌اند، تحت پوشش سازمان قرار می‌گیرند.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.