632377-408878.jpgفارس - مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اجازه نمی‌دهم پرسپولیس تحت تاثیر حواشی و مصاحبه‌ها با مشکلات بیشتری روبرو شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان در مورد اعتراض برخی از بازیکنان تیمش  گفت: مطلع شدم دو، سه بازیکن تیم درباره سرمربی و دیگر عوامل تیم مصاحبه هایی را انجام دادند. بازیکنان باید بعد از شکست تیم شرمنده هواداران باشند و سعی کنند با تلاش بیشتر مشکلات تیم را بر طرف کرده و نتایج بهتری را در آینده رقم بزنند نه اینکه با مصاحبه و حاشیه هایی که ایجاد می کنند بر مشکلات موجود بیفزایند.

وی افزود: شاید آنها تحت تاثیر ناکامی تیم از ناراحتی مسایلی را مطرح کنند اما باشگاه و هواداران انتطار دارند بازیکنان حرفه‌ای‌تر عمل کنند. در این باشگاه همه عوامل جایگاه خاص خود را دارند. برای سرمربی، سرپرست و بازیکن جایگاه تعریف شده است و در سخت ترین شرایط بازیکن نباید درباره سرمربی صحبت کند. مصاحبه ها نباید باعث ایجاد تنش بیشتر شود.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به بخش حقوقی و کمیته انضباطی باشگاه گفته ام از این پس با هر مصاحبه ای که برای تیم و باشگاه مشکل درست کند به طور جدی برخورد شود، مصاحبه کنندگان باید درباره مسایلی که مطرح می‌کنند توضیح دهند، ما باید مشکلات فنی را حل کنیم. با مصاحبه علیه سرمربی شانس ماندن او بیشتر می شود، من تحت تاثیر این گونه مسایل قرار نمی گیرم و بازیکنان با برخورد انضباطی و جریمه روبرو می شوند.

رویاینان یادآور شد: هواداران ناراحت هستند و این مصاحبه ها حواشی را بیشتر می کند من اجازه نمی دهم پرسپولیس تحت تاثیر حواشی و مصاحبه ها قرار گیرد.


برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنیدرپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.